Co takiego BioLink (Link-in-bio)?

Utworzony 27 Kwiecień, 2023Informacyjne • 92 wyświetleń

Strona BioLink (link-in-bio) może być opisana na wiele sposobów: mikrostrona, mini strona docelowa, mini landing page, menu linków, strona profilowa, strona startowa, lista linków.

Dzięki BioLinks.pl otrzymujesz wszystko to, wraz z dodatkowymi korzyściami związanymi z zarządzaniem linkami BioLinks.pl, wszystko w jednym miejscu.

Większość serwisów społecznościowych pozwala na dodanie tylko jednego linku w profilu, dlatego wiele brandów, marek, artystów, influencerów i innych tworzy stronę BioLink, aby zorganizować i przedstawić wszystkie swoje najważniejsze linki.

Po dodaniu linku do strony BioLink w swoich profilach na mediach społecznościowych (i nie tylko), twoi obserwujący, klienci i inni użytkownicy mogą kliknąć, aby znaleźć całą twoją wspaniałą treść i istotne informacje.


Strona Biolink to łatwy w odczytaniu i elastyczny sposób na zorganizowanie i udostępnienie swoich najważniejszych linków. Każdy link na niej jest skróconym linkiem Biolinks.pl, co oznacza, że ​​otrzymujesz wszystkie metryki śledzenia i wydajności, z którymi już się zapoznałeś.


Dzięki Biolinks.pl możesz stworzyć spersonalizowaną stronę docelową z linkami do całej treści najważniejszej dla twoich klientów lub widowni. Wykorzystaj nasze elastyczne opcje dostosowywania, aby stworzyć unikalną stronę BioLink, która pasuje do twojej marki, biznesu lub produktu.

Popularne wpisy